Conectati-va pentru un acces mai rapid la cele mai bune oferte. Clic aici daca nu aveti un cont.

Angajam URGENT !!!!!! Servanti pompieri si cond. autospeciala in BUCURESTI Privat

acum un an Oferte de munca Bucuresti   387 vizualizari

-- Lei

  • img
Locatie: Bucuresti
Salariu: -- Lei Negociabil

ANGAJARE servanti pompieri Alstom / Metrorex
Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6
Mobilitatea postului: Locatie stabila
Tip job: Full time

SC SENZOR POMPIERI SRL angajeaza SERVANTI POMPIERI in Bucuresti - OBIECTIVE DEPOURI METROREX / ALSTOM TRANSPORT
CERINTE:
- certificat SERVANT POMPIER;
- bune abilitati de comunicare ;
- seriozitate, confidentialitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, respect fata de cei cu care intra in contact;
- viteza de reactie, promptitudine;
- constituie avantaj experienta in domeniu.
RESPONSABILITATI:
- intervine in cazul situatiilor de urgenta ( incendiu, cutremur, etc. );
- executa operatiuni pentru localizarea, pregatirea si desfasurarea interventiei in caz de incendiu;
- efectuarea serviciului de rond conform programului si itinerariului;
- realizarea dispozitivului de interventie in caz de incendiu;
- salvarea persoanelor si bunurilor materiale.
BENEFICII:
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- conditii bune de munca;
- echipament individual de lucru si de interventie modern;
- programul si pachetul salarial se discuta la interviu ( conform noilor prevederi legale in domeniu legislatiei muncii ).
RELATII TEL. NR. [***] sau [***]